Marco lampa wisząca 1xLED/10W czarna/złoty PND-84283-2-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z drucianym kloszem w środku z kloszem w kształcie rurki wykonanym z tworzywa sztucznego, w którym umieszczone jest zintegrowane źródło światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 590 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 