Marcon 3K H70 lampa stojąca ogrodowa 1xLED/12W/3000K czarna OFL-6552-70-3K
towar niedostępny
Opis
Lampa stojąca ogrodowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykonane z aluminium w kolorze czarnym piaskowanym. Dzięki aluminiowej powłoce jest odporna na warunki atmosferyczne i wiatr oraz łatwo świeci przez cały rok. Lampa pozwoli nam dekoracyjnie podświetlić ogród, podjazd do garażu, balkon czy taras. Barwa światła LED:3000K (ciepła biała).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 486 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 13,5 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 