Mardi Gras II lampa wisząca 5xE27 czarna 94005-5BK
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 5 punktowa z kolorowymi szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończono w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 3,55 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 