Mariza H100 lampa ogrodowa stojąca 1xLED/16W antracyt 447060142
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu. Ta nowoczesna lampa przyjemnie oświetla ścieżki wokół domu oraz oświetla strefę wejściowa z artystycznym rozmachem. Jego wydłużona konstrukcja ma stopień ochrony IP65, co oznacza, ze jest chroniony przed strumieniami wody ze wszystkich stron.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 16,5 cm |
| Długość x szerokość | podstawa 31 cm x 11,5 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 7,4 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 