Matrix LED lampa sufitowa 6-punktowa czarna 696-6BK
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 6 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym z chromowanymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 23W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | Tak, ściemniacz 4-stopniowy |
| Strumień świetlny | 1625 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 45,5 cm x 45,5 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 