Maver lampa sufitowa 3xLED 30W CCT złota SPL-20452-3-GD
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 61,2 cm x 61,2 cm |
| Wysokość | 6,1 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, aluminium, silikon |


by 