Maverick lampa wisząca 2-punktowa biała 1212/2
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z metalowymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym. Zainspirowana klimatem loftu seria MAVERICK to lampy ultranowoczesne, które sprawdzą się idealnie w minimalistycznych, industrialnych wnętrzach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 95 cm |
| Wysokość | 58 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Szerokość klosza / abażura | 22 cm |
| Waga | 2,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 