Menfi lampa wisząca 3xE27 czarna/mosiądz PND-44236-3-BK-GD
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z kryształowymi bursztynowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym i w kolorze miodowego mosiądzu. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy + miodowy mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształ |


by 