Merseta lampa wisząca 5-punktowa czarna/brąz antyczny PND-463325A-BRO+W
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze antycznego brązu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 + G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | E14 40W, G9 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + antyczny brąz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 