Mia H100 lampa ogrodowa 1xLED/30W/3000K czarna 11374
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa idealnie sprawdzi się do oświetlenia ogrodu, ścieżki czy też tarasu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30 W |
| Kąt świecenia | 70 stopni |
| Strumień świetlny | 2500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 