Milos lampa wisząca 4xLED/20W nikiel R32004107
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym przeźroczystym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu. Wysokość lampy można indywidualnie dostosować do własnych potrzeb, po prostu podnosząc ją lub pociągając w dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4 x 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2200 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 80 cm x 12 cm |
| Wysokość | 95-170 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel matowy |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 