Mini IP44 lampa sufitowa 1xG9 chrom/biały 108065
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Oprawa pasuje do większości aranżacji a szczególnie dobrze sprawdzi się w łazienkach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 18 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 