Mirror lampa sufitowa 1-punktowa czarna 33300
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Lampa wykonana z metalu w kolorze czarnym oraz ozdobnego elementu ze sklejki w kolorze brązowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 21 cm x 17 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 0,65 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + brzowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, sklejka |


by 