Monaco lampa sufitowa 9-punktowa złota C0205
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa sufitowa 9 płomienna z przezroczystymi kryształkami w kształcie sztabek. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 9-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 42 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 