Monete lampa wisząca 6-punktowa chrom JD8653-2.CHROM
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z metalowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w chromie. Dwa klosze przypominające swoim wyglądem, garści monet podrzuconych do góry. Zostały zawieszone na transparentnym przewodzie i podsufitce w kolorze lampy. Lampy z kolekcji Monete będą świetnym dodatkiem nad stołem w jadalni lub ekstrawaganckim elementem salonu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 30 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 40 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 8,5 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 