Mono Long M lampa wisząca 1-punktowa biała/złota 7671
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa wykończona w kolorze biało-złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Wysokość | 36 - 41 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 