Monza R 12 4000K LED plafon 1-punktowy czarny AZ2258
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z akrylu. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym Lampa charakteryzuje się prostotą wykonania i nowoczesnym designem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1020 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 