Monza R 8 3000K LED plafon 1-punktowy biały AZ2253
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z akrylu. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym. Lampa charakteryzuje się prostotą wykonania i nowoczesnym designem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 420 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 