Moro kinkiet zewnętrzny solarny z czujnikiem ruchu 1xLED/8W/IP44 czarny R24706132
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED. Wyposażony w czujnik ruchu i zmierzchu. Świeci w sposób ciągły o jasności 10%. Gdy tylko czujnik ruchu zarejestruje aktywność w bezpośrednim sąsiedztwie, jasność automatycznie wzrasta do 100%. Zarówno czas świecenia, jak i czułość czujnika można indywidualnie regulować. Akumulator może być ładowany zarówno przez panel słoneczny, jak i przez kabel USB-C. Jasność światła można wybrać na dwóch poziomach za pomocą wbudowanego przełącznika.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V, akumulator, moduł słoneczny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 100 stopni |
| Strumień świetlny | 850 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 