Morros lampa wisząca 1xLED 29W złota LE44488
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z ciemnego szkła łączy w sobie luksus i nowoczesność. Serce lampy stanowi podłużny element, który rozświetla się, odkrywając magiczny efekt, gdy tylko lampa zostaje włączona. Na złocistym rdzeniu zawieszono sześć kloszy różniących się rozmiarami, co dodaje lampie dynamiki i głębi. Lampa idealnie sprawdzi się powieszona nad stołem w jadalni lub kanapą w salonie. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 29W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 3472 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 111,3 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 