Moura kinkiet zewnętrzny solarny z czujnikiem ruchu 1xLED/18W/CCT czarny R22106132
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED. Wyposażony w czujnik ruchu. Tę oprawę można włączać i wyłączać dotykiem. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być bezstopniowo regulowana. Lampa jest zasilana bateryjnie poprzez panel słoneczny. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator, moduł słoneczny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 110 stopni |
| Strumień świetlny | 2150 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 20,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15,5 cm |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne, szkło |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |


by 