Mur PC LED lampa zewnętrzna elewacyjna szara 2502B
towar niedostępny
Opis
Lampa zewnętrzna natynkowa 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Oprawa wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze szarym. Doskonale sprawdzi się do podświetlania ścian budynków, murów, ogrodzeń, a także ciągów komunikacyjnych czy schodów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1,5W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 150 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 3 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 