Murano L lampa wisząca 3-punktowa złota MSE1501100517
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Szklane warkocze oplatają ukryte wewnątrz źródła światła. Każdy jest mocowany jest do złotej obręczy tworząc wyjątkowo elegancką kompozycję. Możliwość regulowania wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 60 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 9 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 