Mutti 4K kinkiet zewnętrzny 9xLED/24W/4000K czarny OWL-2051-09-4K
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym piaskowanym. Dzięki aluminiowej powłoce jest odporna na warunki atmosferyczne i wiatr oraz łatwo świeci przez cały rok. Barwa światła LED 4000K (neutralna biała).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 9-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 916 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 4 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 