Napoli lampa sufitowa 4xLED 27W CCT biała 637910231
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. Dwa wydłużone metalowe elementy, emitujące światło z boku, uzupełnione dwiema miękkimi szklanymi kulami, tworzą niezwykły efekt. Za pomocą przełącznika DIP SWITCH można barwy światła ustawić bezpośrednio na oprawie. Jasność regulowana na trzech poziomach za pomocą tradycyjnego włącznika światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 27W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą typowego przełącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 3200 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 70 cm x 20,5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 