Narni lampa wisząca 4xE27 czarna 6235/4 BL
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z metalowym kloszem. Całość wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Lampa zachwyca swoim niebywałym wyglądem, idealnie pasuje zarówno do klasycznego jak i nowoczesnego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 17-100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 