Neda lampa wisząca 3xLED/15W chrom 333903-06
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Klosz w środku z imitacją ozdobnych bąbelków. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 45 cm x 3,8 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 