Neo kinkiet elewacyjny ścienny LED 10W 3000K ciemny popiel
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemny popiel. Lampa posiada ruchomą głowice z układem LED, pozwalające ukierunkować strumień świetlny w płaszczyźnie pionowej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Kolor konstrukcji | ciemny popiel / antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 