Nex lampa sufitowa podtynkowa 3xGU10 czarna 10800
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa podtynkowa 3 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. NEX to seria lamp, które można dostosować do każdego wnętrza za pomocą pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych reflektorów. Otwór montażowy: 62,5 cm x 3,5 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 77 cm x 17 cm |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | nadaje się do montażu na suficie lub ścianie |


by 