Nila kinkiet elewacyjny 1xE27 czarny 5043104424
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy wykonany ze stali nierdzewnej w kolorze czarnym. Ta oprawa zapewnia przyjemne natężenie światła, a stopień ochrony IP44 oznacza, że jest odporna na warunki pogodowe i nadaje się do użytku na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 