Noa lampa wisząca 1-punktowa czarna/złota AZ1033 - RABAT -20%
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawę lampy wykończono w kolorze czarnym z niezmiernie trwałego i odpornego na uszkodzenia aluminium. Możliwość regulowania wysokości. Dzięki smukłej i eleganckiej linii bez problemu można ją połączyć się z wieloma stylami, nowoczesnymi czy też retro.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 165 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 