Nocturne lampa ogrodowa 1xGU10 IP65 czarna SJ14402
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa 1 punktowa z możliwością regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa idealna do tworzenia klimatycznego oświetlenia w ogrodzie
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 99 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 9,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 