Nomad H20 lampa ogrodowa 1xLED/10W czarna OFL-52052-S-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP54 z przeznaczeniem na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 330 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 11 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 