Nosta lampa wisząca 1xLED 16W chrom PND-34364-1-CH-CL
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz utworzony z przeźroczystych kryształowych sztabek. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1507 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 67 cm x 6 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | stal, szkło |


by 