Oden lampa wisząca 5-punktowa chrom 35-03270
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 82 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,37 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 