Olivia żyrandol świecznikowy 8xE14 antyczna biel OV8-IVORY-GOLD
towar niedostępny
Opis
Kolekcja Olivia to eleganckie świecznikowe oprawy oświetleniowe, które są ręcznie wykonywane w Wielkiej Brytanii. Charakteryzują się ozdobionymi metalowymi oliwnymi listkami, co nadaje im wyjątkowego uroku. Te lampy świetnie sprawdzą się w tradycyjnych wnętrzach, dodając im klasycznej elegancji. Kolekcja Olivia dostępna jest w dwóch wykończeniach: czerni ze złotem oraz kości słoniowej ze złotem. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 70 cm |
| Wysokość | 147,5 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 53 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | antyczna biel |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | stal |
| Uwagi | minimalna wysokość 58 cm |


by 