Opti oprawa sufitowa do zabudowy 1xGU10 IP64 biała 10578
towar niedostępny
Opis
Oczko podtynkowe okrągłe nieruchome białe przeznaczone do łazienki z podwyższoną odpornością na wnikanie pyłu i wilgoci (IP65). Rodzina lamp sufitowych OPTI to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe, które doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Waga | 0,18 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, stal, szkło |


by 