Skorzystaj z konfiguratora 3D lamp na szynoprzewodach
SprawdźOrbis lampa tuba 1xGU10 z żarówką 7W/4000K do szyny 3F czarna MYL.00033
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa tuba 1 punktowa przeznaczona do prowadnicy/szyny 3-fazowej do systemu firmy Make Your Light (MYL) w kolorze czarnym. Żarówka w komplecie (7W, neutralna biała)
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | tak (7W/530 lm/4000K) |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,35 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 