Orbit lampa wisząca 4-punktowa satynowe srebro 2474-4SS
towar niedostępny
Opis
Lampa wiszące 4 punktowa z drucianym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze satynowego srebra. Możliwość regulowania wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Kulista oprawa ma piękny styl i elegancką prezencję, która będzie doskonałym elementem każdej współczesnej przestrzeni życiowej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 46 cm |
| Wysokość | 116 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 50 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,4 kg |
| Kolor konstrukcji | satynowe srebro |
| Kolor klosza / abażura | satynowe srebro |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | stal |


by 