Ortelo kinkiet elewacyjny 8xLED/8W biały OWL-6650-4-WH-3K
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykonane z aluminium w kolorze białym piaskowanym. Kinkiet świeci w dwóch kierunkach góra/dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 738 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 3,8 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 