Oslo H100 lampa stojąca słupek ogrodowa okrągła szara
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa słupek z białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze szarym, klosz z tworzywa sztucznego. Świetnie nadaję się do oświetlenia ogrodu czy tarasu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 7,6 cm (wymiary podstawy: Ø12,6 x 2,5 [cm]) |
| Wysokość | 100 cm |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 