Otal kinkiet spot 1xLED 1,8W pomarańczowy WL-47390-1-OR
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze pomarańczowym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Kinkiet posiada wbudowany wyłącznik.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1,8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 489 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 9 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,5 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kolor konstrukcji | pomarańczowy |
| Kolor klosza / abażura | pomarańczowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stop metali, aluminium |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 