Paco lampa wisząca 6xE14 chrom 3401/6A 8C
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym dymionym. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 70 cm x 30 cm |
| Wysokość | 40-98 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 