Palloncini lampa wisząca 11xLED 66W biała multikolor P0526D
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca kaskadowa 11 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Klosze inspirowane balonami w rożnych odcieniach przezroczystego szkła jest odważnym rozwiązaniem co nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Elegancki design, idealny do wysokich pomieszczeń. Możliwość regulacji wysokości. Świetnie sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach, takich jak salony czy jadalnie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 11-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 66W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 5280 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 17 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 