Pano LED kinkiet elewacyjny 1-punktowy ciemnoszary 5289001118
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemnoszarym/grafitowym. W zestawie zintegrowany regulowany przełącznik kolorów. Kolor światła można dostroić od ciepłej bieli do zimnej bieli w bardzo wygodny sposób.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 