Paradiso lampa wisząca 4xG9 złota MSE1501100154
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 4 punktowa z kloszem utworzonym z metalowych elementów w kształcie liście przyozdobionych pojedynczymi kryształkami w środku z kaskadą zwisających łańcuszków. Lampa wykończona w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 300 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,25 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, kryształki |


by 