Parma LED lampa sufitowa 1-punktowa biała R67071131
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Oprawa nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 37W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | 3-stopniowa regulacja jasności przy pomocy włącznika światła |
| Strumień świetlny | 4500 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Waga | 1,26 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 