Pastello lampa wisząca 1xE27 złota/różowy ST-DN345B
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze niebieskim. Oprawa wykończona w kolorze szczotkowanego złota. Lampa ozdobiona szklanymi elementami w kolorze szarym i zielonym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 46 cm - 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm / 11 cm/ 8 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | różowy, szary, zielony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 