Paulson M IP44 plafon 4xG9 chrom FE-PAULSON-F-M
towar niedostępny
Opis
Kolekcja lamp łazienkowych Paulson posiada piękną, inspirowaną stylem retro sylwetkę, która została wzbogacona o nowoczesne akcenty. Elementy wykończone w kolorze polerowanego chromu podtrzymują szklane klosze wykonane z rzędów pojedynczych szklanych prętów, które delikatnie rozpraszają światło. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3 W - LED |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 38,1 cm |
| Wysokość | 15,9 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 