Pax lampa wisząca 1xG9 czarna ML0337
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym podłużnym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza, którym nada wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 9 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 38 cm - 148 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 32 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 